اخبار > لزوم اجرای دوره های آموزش شیوه های دعوت به نماز به طلاب


  چاپ        ارسال به دوست

معاون تهذیب حوزه های علمیه

لزوم اجرای دوره های آموزش شیوه های دعوت به نماز به طلاب

حجت‌الاسلام والمسلمین ملکی در دیدار با حجت الاسلام آیتی، مدیر مرکز تخصصی نماز و حجت الاسلام رجایی رئیس اداره تبلیغ مرکز تخصصی نماز فراگیری شیوه های دعوت به نماز را یکی از مهمترین رسالت های طلبه دانست

معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه اظهار داشت: ما در اجرای بحث های مربوط به نماز، قرآن و اخلاق باید بر اساس طرح جامع تهذیب و تربیت حرکت کنیم و طوری عمل کنیم که فعالیت های قرآن و نماز و ... به هم تنیده و هم پوشانی داشته باشد تا مخاطب احساس جدایی بین آنها نکند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ملکی با تشکر از زحمات و خدمات مجموعه مرکز تخصصی نماز در همکاری برای اجرای طرح محراب افزود: دورهای آموزشی شیوه های دعوت به نماز که یکی از مهمترین رسالت های طلبه است باید در اردوهای تابستان معاونت تهذیب و کارگاه های تلبس مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه این دیدار، حجت الاسلام آیتی، مدیر مرکز تخصصی نماز ضمن تشکر از طراحی و بستر سازی معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه برای اجرای طرح هایی نظیر طرح محراب، ادامه همکاری بین دو مجموعه را خواستار شد.

وی افزود: استقبال قابل توجهی نسبت به طرح صورت پذیرفت و پس از اجرا، باز خوردهای خوبی داشتیم.

لازم به ذکر است طرح محراب، از طرح های اداره اخلاق و تربیت معاونت تهذیب و تربیت می باشد که در نیم سال اول طرح جامع تربیتی در سطح مدارس علمیه اجرا گردید.


٠٧:٥٨ - 1397/01/21    /    شماره : ٣٩٨٩٩٤    /    تعداد نمایش : ٨٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج