اخبار > حکم تدریس به اساتید تجوید مدارس علمیه کشور اعطا می شود


  چاپ        ارسال به دوست

مدیریت قرآن و حدیث

حکم تدریس به اساتید تجوید مدارس علمیه کشور اعطا می شود

با هماهنگی به عمل آمده با معاونت آموزش، تمامی اساتیدی که در دوره های ویژه معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه حضور پیدا کنند، حکم تدریس اعطا می شود.

به گزارش واحد خبر معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه، به همت مدیریت قرآن و عترت معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه و با هماهنگی به عمل آمده با معاونت محترم آموزش، به همه اساتید تجوید مدارس کشور، حکم تدریس خاص داده می شود.

حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن حسینی ، مدیر قرآن و عترت حوزه های علمیه افزود: بدین منظور دوره های ویژه ای از سوی این مدیریت در قالب 4 دوره ستادی با ظرفیت 200 نفر در استان های متقاضی برگزار خواهد شد و که بعد از موفقیت در دوره، اسامی اساتید محترم به معاونت آموزش جهت دریافت کد ارسال خواهد شد.

همچنین بنا بر اعلام معاونت آموزش، اساتید تجویدی که مدرک ندارند می بایست با حضور در دوره هایی که از سوی معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه برگزار می شود، حضور یافته و حکم خود را دریافت کنند.

علاقه مندان می توانند برای و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه و به منظور ثبت نام به معاونت آموزش مراکز مدیریت استان ها مراجعه نمایند


آیین نامه دوره های تابستانی قرآن و حدیث ( اساتید )١٤:٠٨ - 1398/04/10    /    شماره : ٤٠٧٧٩٤    /    تعداد نمایش : ١١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج