صفحه اصلی > معاونت تهذيب > نمایش متن کامل خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیریت قرآن و حدیث

هفتمین هم اندیشی مدیران و معاون آموزشی مدارس حافظین کشور برگزار می شود

هفتمین هم اندیشی مدیران و معاونین آموزشی مدارس حافظین کشور به میزبانی مدیریت قرآن و حدیث معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه به مدت یک روز در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.

مدیر قرآن و حدیث حوزه های علمیه با اعلام این خبر اظهارکرد: این نشست، دهفتمین هم اندیشی مدیران و معاونین آموزشی مدارس حافظین کشور می باشد که با هدف توجیه و آشنایی با آخرین برنامه ها و طرح های قرآنی حوزه های علمیه، ارتقای سطح آگاهیهای عمومی و فردی، ارائه مباحث آموزشی و کاربردی، شناسایی ظرفیت ها و آسیب های موجود و همچین ارائه راه حل های مناسب برپا خواهد شد.

حجت الاسلام  سیدحسن حسینی ادامه داد: در این مدارس طلاب همزمان با سپری کردن دروس خود در پایان پایه شش به عنوان یک حافظ قرآن کریم، فارغ التحفیظ می شوند که برای اولین بار امسال مدرسه قرآنی امام حسین(ع) همدان، اولین مراسم فارغ التحفیظان خود را برگزار کرده است.

وی افزود: این هم اندیشی روز چهارشنبه دهم مهرماه از ساعت 8 تا 18 با حضور و سخنرانی معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه ، مدیر قرآن و حدیث و همچنین سخنرانی و ارائه گزارش حجت الاسلام طاهری به عنوان مدیر اجرایی مدارس حفظ در سالن جلسات حاج شیخ عبدالکریم حائری مرکز مدیریت حوزه های علمیه برپا خواهد شد.١٣:٠٥ - 1398/07/08    /    شماره : ٤٠٩٢٥٢    /    تعداد نمایش : ٥٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج