موادآزمون مسابقات قرآن و حديث

جزوه­ی واژه­های نور -  جهت مشاهده واژه های نور اینجا را کلیک کنید. برای دریافت فایل آن در انتهای صفحه فایل noor.doc را دانلود نمایید.

قابل شرکت کنندگان در دومین دوره­ی مسابقات سراسری قرآن و حدیث حوزه­های علمیه، رشته­ی حفظ قرآن کریم، جزوه­ی واژه­های نور که شامل 400 لغت از لغات قرآن کریم است و از مواد آزمون بخش ترجمه­ی رشته­ی حفظ مسابقات، محسوب می­شود، توسط ستاد برگزاری مسابقات تهیه و تنظیم شده است.

شرکت کنندگان در رشته­ی حفظ دومین دوره­ی مسابقات می­توانند جهت تهیه­ی جزوه­ی واژه­های نور به مرکز قرآن و عترت حوزه­های علمیه مراجعه نموده و یا از طریق سایت معاونت تهذیب فایل آن را دانلود نمایند. 


 جزوه­ی احادیث منتخب رشته­ی معارف حدیث - جهت مشاهده اینجا را کلیک کنید.

قابل توجه شرکت کنندگان در دومین دوره­ی مسابقات سراسری قرآن و حدیث حوزه­های علمیه، رشته­ی معارف حدیث، ستاد برگزاری دومین دوره­ی مسابقات، جهت تسهیل وتسریع در دسترسی شرکت کنندگان محترم به احادیث برگزیده­ی اصول کافی، آدرس و شماره احادیث منتخب را در سایت معاونت تهذیب قرار داده است. شرکت کنندگان محترم با توجه به کتاب و باب و شماره حدیث درج شده، می توانند با مراجعه به کتاب شریف و مستطاب اصول کافی، احادیث منتخب و برگزیده را مطالعه نمایند.

متقاضیان جهت تهیه­ی فایل آدرس احادیث منتخب، با مراجعه به سایت معاونت تهذیب حوزه­های علمیه، این فایل را دانلود نمایند؛ و یا جهت تهیه­ی کتاب برگزیده­ای از اصول کافی، به آدرس قم، میدان شهداء، خیابان معلم، بعد از اداره­ی برق، طبقه­ی فوقانی چاپ وفا، انتشارات بنی الزهراء (س) مراجعه نمایند.

قابل ذکر است محدوده­ی در نظر گرفته شده جهت مسابقه­ی معارف قرآن و حدیث، از کتاب برگزیده­ای از اصول کافی، تا صفحه­ی 340 (اول باب البر بالوالدین) می­باشد.

 منتظر نظرات و پيشنهادات شما هستيم.

   دانلود : noor.doc           حجم فایل 288 KB